Inloggen
Activiteiten
Standen van alle teams

JuniorenSenioren
Senioren 
  Dames 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Oss D7 10 22 7 1 2 40 14 0
2 Grave D1 10 19 6 1 3 25 15 0
3 HDL D1 9 18 5 3 1 29 14 0
4 Oss D9 10 12 3 3 4 20 29 0
5 Heesch D4 10 6 1 3 6 23 29 0
6 Den Bosch D14 9 4 1 1 7 9 45 0
  4e klasse 
Junioren 
  JD1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Oedenrode JD1 3 9 3 0 0 18 3 0
2 Dommel JD1 4 9 3 0 1 24 11 0
3 Bommelerwaard JD1 3 6 2 0 1 13 4 0
4 Berlicum JD1 4 6 2 0 2 9 14 0
5 HDL JD1 4 3 1 0 3 12 18 0
6 Den Bosch JD6 4 0 0 0 4 1 27 0
  4e klasse 
  JD1 zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Berlicum JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Breda JD4 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HDL JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HOCO JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Rosmalen JD3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Waalwijk JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  MA1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 MOP MA2 4 12 4 0 0 13 4 0
2 Vlijmen MA2 4 10 3 1 0 8 3 0
3 Rosmalen MA2 4 7 2 1 1 10 7 0
4 Berlicum MA2 4 5 1 2 1 5 3 0
5 Oirschot MA2 4 5 1 2 1 8 8 0
6 Den Bosch MA4 4 3 1 0 3 5 9 0
7 HDL MA1 4 1 0 1 3 4 10 0
8 Oss MA2 4 1 0 1 3 4 13 0
  3e klasse 
  MA1 zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Berlicum MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Den Bosch MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HDL MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Heesch MA1MIX 0 0 0 0 0 0 0 0
5 MOP MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Oss MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Rosmalen MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  MA2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rosmalen MA6 3 6 2 0 1 16 7 0
2 Uden MA3 3 6 2 0 1 8 4 0
3 HDL MA2 3 6 2 0 1 8 7 0
4 Waalwijk MA2 3 4 1 1 1 7 7 0
5 Den Bosch MA7 3 3 1 0 2 6 9 0
6 MOP MA6 3 1 0 1 2 1 12 0
  6e klasse 
  MB1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Oss MB3 4 12 4 0 0 18 7 0
2 Uden MB3 4 9 3 0 1 18 4 0
3 Mill MB1 4 6 2 0 2 16 15 0
4 HDL MB1 4 6 2 0 2 10 10 0
5 Heesch MB2 4 3 1 0 3 5 21 0
6 Berlicum MB3 4 0 0 0 4 6 16 0
  4e klasse 
  MB1 zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Berlicum MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Boekel MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Boekel MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Gemert MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 HDL MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Oss MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Uden MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  MB2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Vlijmen MB4 4 12 4 0 0 21 2 0
2 Heesch MB3 4 9 3 0 1 26 8 0
3 Rosmalen MB5 4 6 2 0 2 10 11 0
4 Den Bosch MB8 4 6 2 0 2 9 12 0
5 HDL MB2 4 3 1 0 3 6 16 0
6 Oss MB6 4 0 0 0 4 2 25 0
  6e klasse 
  MB2 zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Best MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Eersel MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Eindhoven MB6 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Geldrop MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 HDL MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Son MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Uden MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
  6e klasse 
  MC1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Gemert MC1 4 12 4 0 0 18 2 0
2 Uden MC2 3 5 1 2 0 10 7 0
3 Oss MC2 4 5 1 2 1 7 6 0
4 Son MC1 3 4 1 1 1 5 7 0
5 Den Bosch MC4 4 3 1 0 3 7 11 0
6 HDL MC1 4 1 0 1 3 8 22 0
  2e klasse 
  MC1 zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Basko MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dommel MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Gemert MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HDL MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Liempde MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Oss MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Uden MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  MC2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Boekel MC2 4 12 4 0 0 30 5 0
2 Mill MC1 4 9 3 0 1 22 6 0
3 Uden MC5 4 9 3 0 1 15 12 0
4 Son MC3 4 3 1 0 3 14 24 0
5 Oss MC6 4 3 1 0 3 8 20 0
6 HDL MC2 4 0 0 0 4 5 27 0
  6e klasse 
  MC2 zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Boekel MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 HDL MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Hopbel MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Mierlo MC6 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Nuenen MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Son MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Uden MC5 0 0 0 0 0 0 0 0
  6e klasse 
  MD1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Berlicum MD2 4 12 4 0 0 29 2 0
2 Oss MD5 4 10 3 1 0 31 1 0
3 Heesch MD2 4 7 2 1 1 19 11 0
4 Uden MD4 4 3 1 0 3 3 28 0
5 HDL MD1 3 0 0 0 3 5 21 0
6 Geel-Zwart MD4 3 0 0 0 3 0 24 0
  5e klasse 
  MD1 zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bakel MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Boekel MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Geel-Zwart MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HDL MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Hopbel MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Son MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Uden MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
  5e klasse 
Jongste Jeugd 
  F1 (mix) 
    Niveau 1    
  ME 18tal 
    Niveau 1   
  ME1 6-TAL 
    Niveau 1  
Contact
Adres Clubhuis
Mixed Hockeyclub HDL
Steen en Stokstraat 1
5473 RN Heeswijk-Dinther
0413 - 29 23 83

Postadres
Mixed Hockeyclub HDL
Heibloemsedijk 14
5473 TC Heeswijk-Dinther
06 - 1549 8558

Social Media

 
Wedstrijdschema
Teams